O mojich výrobkoch:
Šperky sú z medeného bižutérneho drôtu, ktorý je na povrchu postriebrený. Ako všetky bižutérne kovy, aj on časom na vzduchu stráca lesk a preto všetky strieborné šperky ešte povrchovo fixujem a vďaka tomu tento neželaný efekt oddialim.
Háčiky na náušniciach sú podľa slov výrobcu z "obecného kovu". Na žiadosť zákazníka môžem použiť strieborné háčiky (príplatok 1€), alebo háčiky z chirurgickej ocele. Väčšina šperkov na obrázkoch už našla svoje majiteľky, ale rada ešte pohľadám materiál, a urobím aj Vám :)
Robím aj na objednávku, ak mi pošlete obrázok niečoho čo sa vám páči, opíšete svoje predstavy o šperku alebo ak si vyžiadate nejakú inú farebnú kombináciu ako na fotkách.
Perličky ktoré používam su prevažne českej a čínskej výroby, dá sa ale objednať aj Swarovski.


Ako som sa k tomu dostala:
Kde bolelo, tam bolelo, našlo dievča korálky, ukradlo ockovi kombinačky a zohnalo si medený drôt z elektromotora a začalo tvoriť.

O mne
:
Na svoj obraz v zrkadle sa vždy usmejem, verím, že deti dokážu vyliečiť ranenú dušu, keď fúka teplý vietor, rozprestriem ruky a nechám ho viať pomedzi prsty, milujem spev drozdov na lipe pred naším domom po letnej búrke, keď mi padne na zem kvet, pobozkám ho. Pálim sviečky, grgám nahlas a .... študujem medicínu.